| 8.3°C Dublin

SSG Fixtures

SSG Fixtures

saturday 1st June 2013

Under 11C: Skerries Town v Navan Rd Utd Town Pk 10.30 W Scully; Balbriggan FC v Clonee Utd St Molagas Pk 11.45 P Dowling; Rivervalley Rangers v Dunboyne FC Rivervalley Pk 10.30 R Robinson

Under 11D: Trinity/Donaghmede v Shamrock Celtic Fr Collins Pk 10.30 L Byrne; Laytown Utd v Woodlawn Sportslink Seafield Laytown 10.30 J Carroll; Balbriggan FC v Navan Rd Utd St Molagas Pk 10.30 P Dowling

Clonee Utd v Swords Celtic Littlepace Pk 10.30 John Kelly

Under 11E: Dunboyne FC v Malahide Utd Summerhill Rd 10.30 M Mc Kenna; St Itas Portrane v Maynooth Town Newbridge House 10.30 R Kelly

Under 11F: Clontarf FC v Ashbourne Utd Coast Rd St Anne's 10.30 O Walker; Drumcondra FC v Skerries Town Clonturk Pk 10.30 M Kelly; Dunshaughlin Yths v Glebe North Ind Est 10.30 M Mc Carthy; Portmarnock AFC v Ratoath Harps Paddyshill Rd 10.30 J E Maher; Malahide Utd v Kinsealy Boys Malahide Castle 10.30 F Kelly

MidWeek

Tuesday 4th June 2013

Under 11C: Dublin Ath v Dunboyne FC Balcamp Pk 7.pm L Byrne; St Itas Portrane v Balbriggan FC St Itas Hospital 7.pm C Byrne

Under 11F: Clontarf FC v HHFC Coast Rd St Anne's 7.pm O Walker

Kinsealy Boys v Ratoath Harps Malahide Castle 7.45 M Hughes; Dunshaughlin Yths v Glebe North Ind Est 7.45 M Mc Kenna

9-A-Side

Sunday 2nd June 2013

12 Premier: Dunshaughlin Yths v Swords Celtic Ind Est 10.00 M McCarthy; Woodlawn Sportslink v HHFC Sportslink 10.0 L Byrne; Corduff FC v Dunboyne FC Corduff Pk No1&2 10.00 M McGuinness

12A: Ballymun Utd v Raheny Utd Poppintree Pk 10.30 J Murphy

12B: Aryfield Utd v Howth Celtic Blunden Drive 10.00 J E Maher; Ratoath Harps v Marino FC Skryne Rd 10.00 G Hickson; Clontarf FC v Portmarnock FC Coast Rd 10.00 O Walker

12C: Dunboyne FC v Sandyhill /Shangan Summerhill Rd 10.00 D Redmond; Corduff FC v HHFC Corduff Pk No1&2 11.15 M McGuinness

Kinsealy Boys v Dunshaughlin Yths Malahide Castle No5 10.30 F Kelly

12D: Maynooth Twn v Dunboyne FC Rathcoffey Rd 10.00 E O Connor; Swords Rovers v Northway/Mellowes Balheary Swords 10.00 I Ward

12E: Clontarf FC v Portmarnock FC Coast Rd 11.15 O Walker; Clonee Utd v Woodlawn Sportslink Huntersrun 10.00 J Kavanagh; Ashbourne Utd v Swords Celtic Baltrasna 10.00 C Davis; Balscadden Boys v Maynooth Town Ring Commons 10.0 P Dowling

11-A-Side Fixtures

Sunday 2nd June 2013

13 Premier: Maynooth Tn v St Kevin's Boys Rathcoffey Rd 10.00 P Carey; Clontarf FC v East Meath Utd St Paul's College 10.0 W Beasley

13A: Woodlawn Sportslink v Raheny Utd Sportslink 11.15 F Morrissey

13B; Kinnegad Juniors v Malahide Utd Old Athlone Rd Kinnegad 11.00 Local Ref; Clontarf FC v HHFC St Paul's College 11.15 W Beasley; Glebe Nth v Dunshaughlin Yths Craobhin Pk 10.00 P Dunne; Baldoyle Utd v Ratoath Harps Racecourse Pk Baldoyle 12pm F Kelly; Maynooth Twn v St Itas Portrane Rathcoffey Rd 12.30 E O Connor

13C: Mid-Sutton FC v Drumcondra FC St Anne's No25 10.00 Gav Higgins; St Joseph's E/W v Ratoath Harps Fairview Pk No7 10.00 M Kelly; Swords Celtic v Castleknock Celtic Balheary Reservoir 10.00 W Scully; Kilbarrack Utd v Balbriggan FC Rose Glen 1 10.00 V Gorman

13D: Malahide Utd v Dingle Utd Malahide Castle 10.30 M Hughes; Lusk Utd v Ratoath Harps Station Rd 10.00 R Robinson; Woodlawn Sportslink v St Mochtas Sportslink 12.30 F Morrissey; Portrane Ath v HHFC Portrane Clubhouse Donabate 11.45 C Byrne

14Premier; Corduff FC v Swords Celtic Corduff Pk No1&2 10.00 M Brady

14A: Sandyhill/Shangan v Laytown Utd Naul Pk 10.00 D Kelly; Woodlawn Sportslink v Baldoyle Utd Sportslink 10.0 F Morrissey

14B; Drogheda Boys v HHFC Marleys Lane Drogheda 10.0 Louth Ref; Swords Celtic v Rivermeade FC Balheary Reservoir 11.15 W Scully; Swords Manor v Lusk Utd Brackenstown Rd 10.0 R Kelly; Balbriggan FC v Marino FC St Molagas Pk 1pm P Dowling

14D: St Kevin's Boys v Malahide Utd Ward Cross Ashbourne 10.00 D Kitson

14E; Willows FC v Raheny Utd Poppintree No3 10.30 P Geraghty; Skerries Twn v Ashbourne Utd Mourne View 10.0 K Byrne; Glebe Nth v Castleknock Celtic Town Pk 11.15 P Dunne

15Premier: Castleknock Celtic v Swords Manor Porterstown Pk 12pm M Brady; Raheny Utd v Kilbarrack Utd St Anne's Pk No11 10.30 M McKenna

15A: Dunboyne FC v Kinsealy Boys Summerhill Rd 11.15 D Redmond

15B: Portmarnock FC v Mid-Sutton Paddyshill 10.30 F Pourhassen

15C: Boyne Rvrs v Rangers Ath St Joseph's Secondary School 12pm J Carroll; East Meath Utd v Navan Rd Utd Minnestown Rd 10.00 J Carroll; Swords Celtic v Duleek FC Balheary Reservoir 12.30 W Scully

15D: St Columban's S/B v Maynooth Twn Glin Rd 10.30 C Lawrence; Clontarf FC v Navan Rd Utd St Paul's College 12.30 W Beasley

15E: Balscadden Boys v Castleknock Celtic Ring Commons 11.15 P Dowling; Malahide Utd v Kinsealy Boys Malahide Castle 11.45 M Hughes; Rivervalley Rgrs v Dunshaughlin Yths Rivervalley Pk 10.00 K Thornton

16B: Swords Rovers v Mullingar Ath Balheary Swords 11.15 I Ward; Maynooth Town v Drumcondra FC Rathcoffey Rd 11.15 E O Connor

16C: Lusk Utd v Grange Woodbine Station Rd 11.15 R Robinson; Rivervalley Rgrs v Sandyhill/Shangan Rivervalley Pk 11.30 K Thornton

16D: Maynooth Twn v Mid Sutton FC Rathcoffey Rd 11.15 P Carey

18A: Dingle Utd v Cloghertown Utd Belvedere Sports Complex Navan Rd 12.45 M McKenna; Mullingar Ath v Swords Celtic Gainstown 11.00 Local Ref; Vianny Boys v Woodlawn Sportslink Kilmore Drive 11.00 A Foran

MIDWEEK - FIXTURES

9-A-Side

Tuesday 4th June 2013

12 Premier: Dunboyne FC v St Kevin's Boys Summerhill Rd 7pm P Cumiskey; Corduff FC v Malahide Utd Corduff Pk No1&2 7pm M Brady

12C: Dunshaughlin Yths v Swords Celtic Ind Est 6.30pm M McKenna

Kinsealy Boys v Sandyhill/Shangan Malahide Castle No5 6.30pm M Hughes

13A: St John Vianny v Glasnevin FC Kilmore Drive 7pm C Lawrence

9/11-A-Side

Wednesday 5th June 2013

13Premier: Maynooth Tn v St Kevin's Boys Rathcoffey Rd 7pm K Costello

13A: Woodlawn Sportslink v Glasnevin FC Sportslink 7pm M McKenna

13B; Dunshaughlin Yths v HHFC Ind Est 7pm P Cumiskey; Glebe Nth v St Itas Portrane Craobhin Pk 6.45pm W Scully; Tolka Rvrs v Ratoath Harps Johnstown Pk No3&4 7pm J Murphy

13C: Laytown Utd v Ratoath Harps Seafield Laytown 7pm J Carroll; Cloghertown Utd v Swords Celtic Paddy McGuinness Pk 7pm N Rogers

13D: Glebe Nth v Malahide Utd Craobhin Pk 8pm W Scully; Ratoath Harps v Woodlawn Sportslink Skryne Rd 7pm D Kitson

9/11-A-Side

Thursday 6th June 2013

12E: Balscadden Boys v Swords Celtic Ring Commons 7pm P Dunne; 14A: Maynooth Twn v Laytown Utd Rathcoffey Rd 7pm K Costello; Rivermount Boys v Sandyhill/Shangan Tolka Valley Pk 1-3 7pm F Morrissey

14B: Balbriggan FC v Rivermeade FC St Molagas Pk 7pm P Dowling

14E: Swords Celtic v Skerries Twn Balheary Reservoir 7pm R Robinson

14D: St Columban's S/B v St Kevin's Boys Glin Rd 6.30pm M McKenna

15D: St Columban's S/B v Tolka Rvrs Glin Rd 7.45pm M McKenna

15E; St Francis M/V v Malahide Utd Belcamp Pk 7pm Gav Higgins; Trinity/Donaghmede v Dunshaughlin Yths Fr Collins Pk 7pm V Gorman


Privacy