| 17.2°C Dublin

TONIGHT

TONIGHT

Adult Football League Division 4 - St Margarets: St Oliver Plunketts ER v St Margarets, Don Stynes (8.0).

PWDLFAPDPts

Ballymun Kickhams 15150031915216730

Good Counsel 15130230918112826

St Judes 15121226616310325

Raheny 157442141872718

St Margarets 148152292171217

Clann Mhuire 15717196226-3015

St Monicas 14707194208-1414

St Finians (N) 15708235251-1614

Parnells 15618189196-713

St Brigids 15618215244-2913

Lucan Sarsfields 14518172211-3911

Round Tower (C) 14509208249-4110

St Oliver Pl/ER 13418177208-319

Crumlin 154110178240-629

Man O War 153111185240-557

O Dwyers 151113190303-1133

Adult Football League Division 6 - Somerton Park: Castleknock v St Sylvesters, Philip Brady.

PWDLFAPDPts

Templeogue Sy St 1514012211705128

St Maurs 15131126815111727

St Sylvesters 1410042261685820

Fingallians 159152151704519

Whitehall Colmcille 159062332171618

Civil Service Football 15816223215817

Skerries Harps 157172241853915

St Brigids 15618157211-5413

Naomh Fionnbarra 15537190247-5713

St Judes 15609192228-3612

Clontarf 155192262121411

St James Gaels 15519188199-1111

Castleknock 14518172195-2311

O Tooles 15519208240-3211

St Peregrines 154011190239-498

Wanderers 152013148234-864

Adult Hurling League Division 7 - Kiltipper Road: Thomas Davis v Setanta, Chris Mooney (8.0).

PWDLFAPDPts

Realt Dearg 119112221626019

St Patricks (D) 119021711353618

Thomas Davis 107121581273115

Setanta 107031791314814

Castleknock 117042201764414

Na Fianna 11514143152-911

Naomh Barrog 11506190222-3210

St Brigids 11407116146-308

Naomh Mearnog 11316101177-767

Faughs 11308176207-316

Parnells 1120988135-474

Naomh Fionnbarra 111010363062

WEDNESDAY OCT 22

Adult Hurling League Division 3 - Kiltipper Road: Thomas Davis v St Peregrines, Dave Conway (8.0).

PWDLFAPDPts

St Sylvesters 119112151447119

Naomh Barrog 118122201754517

St Peregrines 107122011584315

Castleknock 117131691383115

Thomas Davis 105321941623213

Naomh Olaf 11515187185211

Kevins 11344188192-410

Commercials 11335174208-349

Na Fianna 11326149205-568

Fingallians 11317171185-147

St Vincents 11227168198-306

Clanna Gael-Font 110011138224-860

Adult Hurling League Division 4 - Monastery Road: Round Towers (C) v Ballyboden St Endas, Jim Turner (8.0); Russell Park: St Judes v St Brigids, Gerard Delaney (8.30).

PWDLFAPDPts

Round Towers (C) 10100027912415520

St Judes 107032191675214

Ballyboden St Endas 9702106921414

St Brigids 106221701571314

Ballyboden Endas 211605169193-2412

Scoil Ui Chonaill 11524134168-3412

Lucan Sarsfields 11515187184311

Faughs 11416142177-359

Trinity Gaels 11326153160-78

St Finians (S) 11317160199-397

St Marks 10118159217-583

Craobh Chiarain 11029109149-402

FRIDAY OCT 24

Senior Hurling Championship Final - Parnell Park: St Judes v Kilmacud Crokes, Danny Harrington (7.45).

SATURDAY OCT 25

Junior E Hurling Championship Final - O Toole Park: Setanta v Commercials, Shay Hurson (3.0).

Junior F Hurling Championship Final - O Toole Park: Ballinteer St Johns v Wild Geese, Terry Murphy (4.30).

Adult Football League Division 3 - Westmanstown: Garda v St Vincents (4.30).

PWDLFAPDPts

Clontarf 15140126316310028

Na Fianna 1512032311815024

Scoil Ui Chonaill 1510142572084921

Garda 1410042021564620

Naomh Olaf 1510052361924420

Trinity Gaels 159242262012520

Clanna Gael-Font 15717200212-1215

St Brigids 15708200212-1214

Whitehall Colmcille 15618210215-513

St Vincents 14608224219512

St Finians (S) 15609201210-912

St Sylvesters 15528216234-1812

Naomh Fionnbarra 15519228243-1511

Ballyboughal 15438222253-3111

St Marks 152112163283-1205

Ballyboden St Endas 150015161258-970

Adult Hurling League Division 1 - Pairc Ui Murchu: Ballyboden St Endas v Cuala, Billy O Connell (4.30); Pairc Na Uinsionn: St Vincents v O Tooles (4.30).

PWDLFAPDPts

St Judes 108021971484916

O Tooles 106041991762312

Craobh Chiarain 10523177173412

St Vincents 10523170168212

Kilmacud Crokes 94231501331710

Cuala 95041711561510

Ballyboden St Endas 10424187178910

Ballinteer St Johns 10424151168-1710

St Patricks (P) 11506193211-1810

Lucan Sarsfields 11416189190-19

Faughs 10307172192-206

Na Fianna 10118144207-633

Adult Hurling League Division 2 - Poppintree: Setanta v Erins Isle, Peter Smyth (4.30); St Annes Park: Raheny v Kilmacud Crokes, Kevin Roche (4.30); Martin Savage Park: St Oliver Plunketts ER v Ballyboden St Endas, James Brennan (4.30); Chanel: Parnells v Naomh Fionnbarra, Dave Aston (4.30).

PWDLFAPDPts

St Brigids 119112301616919

Crumlin 119022601867418

Parnells 116321951742115

Naomh Fionnbarra 117042111793214

Kilmacud Crokes 10433191208-1711

Whitehall Colmcille 11416179223-449

Naomh Mearnog 11407161176-158

St Oliver Pl/ER 10316177192-157

Erins Isle 10316142190-487

Ballyboden St Endas 10307197212-156

Setanta 10226156175-196

Raheny 10307147170-236

Adult Hurling League Division 4 - McGee Park: St Marks v Ballyboden St Endas, Philip Carr (4.30).

PWDLFAPDPts

Round Towers (C) 10100027912415520

St Judes 107032191675214

Ballyboden St Endas 9702106921414

St Brigids 106221701571314

Ballyboden Endas 211605169193-2412

Scoil Ui Chonaill 11524134168-3412

Lucan Sarsfields 11515187184311

Faughs 11416142177-359

Trinity Gaels 11326153160-78

St Finians (S) 11317160199-397

St Marks 10118159217-583

Craobh Chiarain 11029109149-402

SUNDAY OCT 26

Adult Hurling League Division 5 - Rush: St Maurs v Good Counsel, Michael Moylan (11.0); Marley Park: Ballinteer St Johns v Raheny, Lorcan Potts (11.0); Pairc Na Uinsionn: St Vincents v St Brendans, Laurence Kelly (11.0); Silver Park: Kilmacud Crokes v Naomh Fionnbarra, Robert Doyle (11.0).

PWDLFAPDPts

St Oliver Pl/ER 11101024313011321

Clontarf 1191128813615219

Kilmacud Crokes 118122341716317

Naomh Fionnbarra 117311651343117

Raheny 10505168180-1210

St Maurs 10406178158208

Cuala 11407165185-208

Skerries Harps 11407166232-668

Good Counsel 10406103183-808

Ballinteer St Johns 10307130172-426

St Vincents 10208137196-594

St Brendans 100010101201-1000

Adult Hurling League Division 6 - Cloghran: Whitehall Colmcille v St Sylvesters, Eamonn Morris (11.0); Bray Emmets: Bray Emmets v Liffey Gaels, Liam McLaughlin (11.0).

PWDLFAPDPts

Bray Emmets 11100124713910820

Crumlin 1110012241349020

Whitehall Colmcille 107031691353414

St Sylvesters 11704173171214

Liffey Gaels 11614176193-1713

Kevins 11425186206-2010

O Tooles 10415187170179

Civil Service Hurling 1141616316129

Naomh Olaf 11407134159-258

Kilmacud Crokes 11317205222-177

St Judes 11209131204-734

Erins Isle 111010136237-1012

Adult Hurling League Division 8 - Community Centre: Round Towers (C) v Civil Service Hurling, Pat Murphy (2.30); Martin Savage Park: St Oliver Plunketts ER v Na Gaeil Oga, Tom Clinton (2.30); St Catherines Park: Erin Go Bragh v Lucan Sarsfields, Sean McNicholas (2.30).

PWDLFAPDPts

Erin Go Bragh 12111026413512923

Lucan Sarsfields 119022141179718

St Oliver Pl/ER 11812175997617

Clontarf 12804171171016

Wild Geese 127141991455415

St Patricks (P) 137062081743414

Round Towers (C) 12705124130-614

O Dwyers 13517134173-3911

Na Gaeil Oga 12507132180-4810

Realt Dearg 13418165275-1109

St Peregrines 13409161232-718

St Josephs OCB 11317165195-307

Civil Service Hurling 10208106131-254

Crumlin 13101271132-612

Adult Hurling League Division 9 - Somerton Park: Castleknock v Kilmacud Crokes, Liam O Briain (2.30).

PWDLFAPDPts

Cuala 1211002377316422

Castleknock 129111871068119

Commercials 128121491272217

Ballinteer St Johns 108011858410116

Kilmacud Crokes 108011451024316

Fingallians 13606141194-5312

Whitehall Colmcille 12506116138-2210

O Tooles 12506123200-7710

St Monicas 1330988115-276

Realt Dearg 1230887192-1056

Raheny 13309110241-1316

Scoil Ui Chonaill 132010353144

Clanna Gael-Font 1300120000

Minor Football A Championship Group 1 - Pairc Na Uinsionn: St Vincents v Kilmacud Crokes, David O Connor (11.0); Hyde Park: Cuala v St Maurs (11.0).

PWDLFAPDPts

Na Fianna 2200315264

St Maurs 1100141312

Cuala 11000002

Kilmacud Crokes 21011314-12

St Vincents 2101531-262

Minor Football A Championship Group 2 - Pairc Ciceam: Ballymun Kickhams v Thomas Davis, Darragh Sheppard (11.0); St Annes Park: Raheny v Castleknock, Barry Tiernan (11.0).

PWDLFAPDPts

Thomas Davis 2200186124

Ballyboden St Endas 2200171074

Raheny 11000002

Ballymun Kickhams 21011017-72

Castleknock 1001618-120

Minor Football B Championship Group 1 - Broomfield: St Sylvesters v Ballinteer St Johns, Derek McKitterick (11.0); 12th Lock: Lucan Sarsfields v Scoil Ui Chonaill, Darren Malone (11.0); Pope John Paul ll Park: Naomh Fionnbarra v Round Towers (C), James King (11.0).

PWDLFAPDPts

Ballinteer St Johns 11002212102

Lucan Sarsfields 1100201372

Naomh Fionnbarra 2101332852

St Sylvesters 1100171252

Round Towers (C) 10011320-70

Scoil Ui Chonaill 20022343-200

Minor Football B Championship Group 2 - Lawless Park: Fingallians v St Brigids, Dermot Deasy (11.0); Drumnigh: Trinity Gaels v Whitehall Colmcille, Dave Feeney (11.0); Skerries: Skerries Harps v Clontarf, Gerry McNally (11.0).

PWDLFAPDPts

Clontarf 1100297222

St Brigids 1100151232

Skerries Harps 1100111012

Fingallians 10011011-10

Whitehall Colmcille 10011215-30

Trinity Gaels 1001729-220

Minor Football C Championship Group 1 - Cloghran: Whitehall Colmcille v Naomh Mearnog, Willie OConnor (11.0); Pairc Ui Bhriain: Naomh Olaf v Clanna Gael-Fontenoy, Senan Finucane (11.0).

PWDLFAPDPts

St Patricks (D) 2200319224

Naomh Mearnog 2200201914

Naomh Olaf 11000002

Whitehall Colmcille 2101931-222

Clanna Gael-Fontenoy 10011920-10

Minor Football C Championship Group 2 - Garristown: Thomas Ashe v Na Fianna, Gary Carthy (11.0); Pairc Barrog: Naomh Barrog v St Brigids, Ollie Lawless (11.0).

PWDLFAPDPts

Na Fianna 22002413114

Thomas Ashe 2200221844

Naomh Barrog 11000002

Round Towers (L) 21011822-42

St Brigids 10011324-110

Minor Football C Championship Group 3 - Ballycullen: Ballyboden St Endas v Parnells, Lee Moroney (11.0); Clonshaugh: Craobh Chiarain v St Marys S, Kevin Doherty (11.0).

PWDLFAPDPts

Ballyboden St Endas 2200171344

St Marys S 11002712152

Craobh Chiarain 11000002

Fingal Ravens 21011317-42

Parnells 21011227-152

Minor Football C Championship Group 4 - McGee Park: St Marks v Erins Isle, Philip Fitzsimons (11.0); Martin Savage Park: St Oliver Plunketts ER v St Annes, Paul Harte (11.0).

Minor Football D Championship Group 1 - St Annes Park: Raheny v St Finians (S), Derek Greene (11.0); Blakestown: St Peregrines v St Peters, Jim Hussey (11.0).

PWDLFAPDPts

Clontarf 2200255204

St Finians (S) 2200191184

St Peregrines 11000002

Raheny 2101525-202

St Peters 10011119-80

Minor Football D Championship Group 3 - Broomfield: St Sylvesters v Na Fianna, Mick Bissett (11.0); Pairc Na Uinsionn: St Vincents v Lucan Sarsfields, Andrew McAllister (11.0); Dolphin Park: Templeogue Synge Street v Castleknock, Seamus Farrelly (11.0).

PWDLFAPDPts

Lucan Sarsfields 110017892

Templeogue Synge Street 1100201732

St Vincents 1100151232

St Sylvesters 10011720-30

Castleknock 10011215-30

Na Fianna 1001817-90

Minor Football D Championship Group 4 - Glenauline Park: St Patricks (P) v Ballyboden St Endas, Dave McCabe (11.0); Blunden Drive: O Tooles v Sean Heuston Gaels, Dan Moriarty (11.0); Pearse Park: Crumlin v Cuala, Bernard Lennon (11.0).

PWDLFAPDPts

Crumlin 22005012384

Cuala 1100258172

O Tooles 2101403732

Sean Heuston Gaels 00000000

Ballyboden St Endas 1001922-130

St Patricks (P) 20021560-450

MONDAY OCT 27

Senior Football Championship Final - Parnell Park: St Oliver Plunketts ER v St Vincents (7.45).

Senior Football B Championship Final - Parnell Park: Round Towers (C) v St Maurs (6.0).

PWDLFAPDPts

St Maurs 3100161242

Cuala 3101262602

Round Towers (C) 00000000

Clontarf 20011014-40

CCC1

SATURDAY OCT 25

U12 Football Div4 - Porterstown: Castleknock 2 v Parnells, Ref: St Peregrines (12.15).

CCC2

SATURDAY OCT 25

U13 Football Lge Div2 - Porterstown: Castleknock A v St Brigids A, John Higgins-Na Fianna (11.0).

PWDLFAPDPts

Castleknock A1390432520112418

Clontarf A138232962326418

St Margarets 138232802166418

St Brigids A13714232234-215

Naomh Mearnog A13607252311-5912

St Maurs 13517251268-1711

Na Fianna A13409222270-488

Templeogue Sy St A131011181307-1262

U14 FL Division 1 - Porterstown: Castleknock A v Ballinteer St Johns A, Ciaran McCarthy - St Peregrines (3.0).

PWDLFAPDPts

Whitehall Colmcille A14121135720215525

St Vincents A14110330320110222

Kilmacud Crokes A14100434719814920

Ballinteer St Johns A14608256269-1312

Castleknock A14608245338-9312

Ballyboden Endas A14518235271-3611

Na Fianna A143011200330-1306

Cuala A142012212346-1344

U14 FL Division 4 - Sean Moore Park: Clanna Gael-Fontenoy v Ballyboden St Endas B, Kevin Donohoe-Naomh Fionnbarra (3.0).

PWDLFAPDPts

Thomas Davis 14110333318215122

St Margarets 149052442103418

Clanna Gael-Font 139042191873218

Geraldine P. Moran 14905195238-4318

Kilmacud Crokes B14716200207-715

Naomh Barrog 14419219242-239

Ballyboden Endas B13409190245-558

Fingallians 141013123212-892

U14 FL Division 6 - Bohernabreena: St Annes v St Marys S, Tommie Clinton-Croi Ro Naofa (3.0); Westmanstown Sports Centre: Westmanstown Gaels v Naomh Fionnbarra, James Croash-St Peregrines (3.0).

PWDLFAPDPts

O Tooles 128222431667718

St Marys S 118032111466516

Naomh Fionnbarra 116142462143213

Man O War 12606151206-5512

St Annes 114252111981310

Westmanstown 11317160239-797

Parnells B12201085138-534

U14 FL Division 7 - Marley Pk: Ballinteer St Johns B v Castleknock B, John Rutherford - Ballyboden (3.0).

PWDLFAPDPts

St Vincents B14121132820612225

Cuala B14101337822415421

Whitehall Colmcille B149052461578918

Ballinteer St Johns B14608321331-1012

Castleknock B14608284309-2512

Clontarf B14419160340-1809

Lucan Sarsfields B14319170272-1027

Good Counsel 14229189237-486

to be confirmed 00000000

U16 FL Division 5 - St Vincents School: Na Fianna B v Westmanstown Gaels, Danny Harrington-St Sylvesters (3.0); Saggart: St Marys S v Geraldine P Moran, Philip Carr-Round Towers C (3.0); Lusk: Round Towers (L) v St Patricks (D), Brian Doran-St Colmcilles (3.0); Ballycullen: Ballyboden St Endas B v St Maurs, Anthony Clinton-Croi Ro Naofa (3.0).

PWDLFAPDPts

Round Towers (L) 13110221010011022

St Marys S 1310032421816120

St Maurs 127051601283214

Ballyboden Endas B13616207232-2513

St Patricks (D) 13607116127-1112

Geraldine P. Moran 13607196217-2112

Westmanstown 12417153200-479

Na Fianna B13001381180-990

SUNDAY OCT 26

U15 Football "A" Championship - PNU: St Vincents v Lucan Sarsfields A, Danny Harrington-St Sylvesters (11.30).

U15 Football "A" Shield - Beneavin: Erins Isle v Na Fianna A, Derek Doran-St Colmcilles (11.30).

Ladies football

SATURDAY OCT 25

Under 18 D2 Championship Knockout Stages - Lawless Park: O Tooles v St Sylvesters, Derek McKittrick (6.30).

Under 18 D2 Shield Knockout Stages - Lawless Park: Clanna Gael/Fontenoy v Fingallians, Finbarr Shanahan (8.0).

Under 13 D4 Cup Knockout stages - Hunters Run Park: Naomh Mearnog v Erin Go Bragh, John Doherty (11.0).

Under 11 One team - Greentrees Park: Robert Emmets v Templeogue Synge Street (TBC); Kiltipper Road: Thomas Davis v St Brigids A (TBC); St Pauls College: Clontarf C v Foxrock/Cabinteeley C (4.30); Lusk: Round Towers (L) v Raheny A (5.0); Drumnigh-Donaghmede: Trinity Gaels v Erins Isle (5.0); Chanel: Parnells v St Maurs (5.0); Pairc Naomh Uinsionn: St Vincents v Garristown (5.0); Skerries: Skerries Harps v Naomh Mearnog (5.0); River Valley: St Finians (S) v Ballyboughal (5.0); Clontarf Road: Scoil Ui Chonaill v Fingal Ravens (5.0); Howth: Beann Eadair v Naomh Barrog (5.0); 12th Lock: Lucan Sarsfields v St Marks (5.0); Pairc Ui Bhrian: Naomh Olaf v St Annes (5.0); Iveagh Grounds: St James Gaels v Kilmacud Crokes B (5.0).

Under 11 Two Teams - St Pauls College: Clontarf A v Foxrock/Cabinteeley A (4.30); Pairc Ui Mhurchu: Ballyboden St Endas A v Cuala A (5.0); Tymon North: St Judes v Ballyboden St Endas B (5.0); 12th Lock: Lucan Sarsfields v Na Fianna A (5.0); Donabate: St Patricks Donabate v Na Fianna B (5.0); Lawless Park: Fingallians v Castleknock A (5.0); Pairc De Burca: Kilmacud Crokes A v St Peregrines (5.0); Ringsend: Clanna Gael/Fontenoy v Ballinteer St Johns A (5.0).

U8 Girls Football - St Mobhi Road: Na Fianna B v Kilmacud Crokes B (2.30); St Mobhi Road: Na Fianna A v Kilmacud Crokes A (2.30); St Mobhi Road: Na Fianna C v Kilmacud Crokes C (2.30).

SUNDAY OCT 26

Adult League Division 1 - Pairc Ui Mhurchu: Ballyboden St Endas v Kilmacud Crokes, Robbie Glennon (2.0).

PWDLFAPDPts

Foxrock/Cabinteeley 7700156688821

Na Fianna 641170502013

Thomas Davis 7403129132-312

St Brigids 630310686209

Kilmacud Crokes 43017960199

Fingallians 721463100-377

Ballyboden St Endas 610580131-513

Parnells 70073995-560

Adult League Division 2 - Clondalkin: Round Towers (C) v St Maurs, Tony Lennon (2.0); Marley Park: Ballinteer St Johns v Clann Mhuire, Philip Fitzsimons (3.0).

PWDLFAPDPts

St Sylvesters 77001656410121

Clontarf 6402145865912

Clanna Gael/Font 7313104116-1210

St Maurs 53027885-79

Ballinteer St Johns 63033773-369

Clann Mhuire 521291109-187

Round Towers (C) 51046471-73

Lucan Sarsfields 700752132-800

Under 18 D3 Shield Knockout Stages - Skerries: Cuala A v St Patricks Donabate, John Goulding (1.0).

Under 18 D4 Shield Final - Skerries: Ballyboden St Endas B v Skerries Harps, George McAllister (2.30).

U8 Girls Football - St Mobhi Road: Na Fianna B v Lucan Sarsfields (10.0); Rush: St Maurs v Foxrock/Cabinteeley B (10.0); Rush: St Maurs v Foxrock/Cabinteeley A (10.0); Ringsend: Clanna Gael/Fontenoy v Round Towers (C) (10.0); Marley Park: Ballinteer St Johns B v Raheny B (10.0); Marley Park: Ballinteer St Johns A v Raheny A (10.0); Skerries: Skerries Harps v Naomh Olaf (10.0); Skerries: Skerries Harps B v Naomh Olaf (10.0); River Valley: St Finians (S) v Stars of Erin (10.0); River Valley: St Finians (S) v St Patricks Donabate (10.0); Porterstown Park: Castleknock E v Lucan Sarsfields (10.0); Rush: St Maurs v Foxrock/Cabinteeley B (10.0); Ringsend: Clanna Gael/Fontenoy B v Round Tower (C) (10.0).

Camogie

TONIGHT

We are Dublin Senior 1 Shield Final - Neutral Venue: St Oliver Plunketts/Eoghan Ruadh v Naomh Brid, Michael O Connell (TBC).

We are Dublin Senior 2 Shield - Lucan Sarsfields: Lucan Sarsfields v Naomh Jude, Brendan Cooper (7.30).

PWDLFAPDPts

Good Counsel 1100161332

Lucan Sarsfields 00000000

BYE 00000000

Naomh Jude 10011316-30

SUNDAY OCT 26

We are Dublin Senior 1 Championship Relegation Play-off - Neutral Venue: Raheny v Naomh Mearnog (TBC).

We are Dublin Senior 2 Shield - Lucan Sarsfields: Lucan Sarsfields v Good Counsel (11.0);

PWDLFAPDPts

Good Counsel 1100161332

Lucan Sarsfields 00000000

BYE 00000000

Naomh Jude 10011316-30

We are Dublin Senior 4 Championship Final - OToole Park: Faughs/Celtic v Kilmacud Crokes (TBC).

We are Dublin Senior 4 Shield - Naomh Peregrine: Naomh Peregrine v St Oliver Plunketts/Eoghan Ruadh B (11.0);

PWDLFAPDPts

St Oliver Plunketts/Eoghan Ruadh B1100111102

Naomh Peregrine 00000000

BYE 00000000

Erins Isle 1001111-100

We are Dublin Senior 5 Shield (Round Robin) - Kilmacud Crokes: Kilmacud Crokes B v Lucan Sarsfields C (11.0).

PWDLFAPDPts

Kilmacud Crokes B11000002

Naomh Brid B10010000

Lucan Sarsfields C00000000

BYE 00000000

We are Dublin Senior 6 Championship Semi Finals - Ballyboden St Endas: Ballyboden St Endas C v Good Counsel C (11.0); Castleknock: Castleknock v Lucan Sarsfields D (11.0).

We are Dublin Senior 7 Championship Semi Finals - St Marks: St Marks v Round Tower (11.0).

We are Dublin Senior 7 Shield Semi Finals - Cuala: Cuala v St Finians (11.0).


Privacy