| 10.3°C Dublin

Fixtures Group 1

Group 1

FIXTURES: Limerick District v South Tipperary 10th June 5pm; Limerick Desmond v Cavan/Monaghan 10th June 5pm; Limerick District v Cavan /Monaghan 11th June 10.30am; Limerick Desmond v South Tipperary 11th June 10.30am; Limerick District v Limerick Desmond 11th June 5pm; South Tipperary v Cavan/Monaghan 11th June 5pm.

Group 2

FIXTURES: NDSL v Roscommon 10th June 5pm; Kerry v West Cork 10th June 5pm; NDSL v West Cork 11th June 12pm; Kerry v Roscommon 11th June 12pm; NDSL v Kerry 11th June 7pm; Roscommon v West Cork 11th June 7pm.

Group 3

Wexford v Clare 10th June 5pm; Donegal v Wicklow 10th June 5pm; Wexford v Wicklow 11th June 10.30am; Donegal v Clare 11th June 10.30am; Wexford v Donegal 11th June 5pm; Clare v Wicklow 11th June 5pm.

Group 4

Cork v Sligo/Leitrim 10th June 5pm;

Longford v Carlow 10th June 5pm; Cork v Carlow 11th June 12.0pm; Longford v Sligo/Leitrim 11th June 12.0pm; Cork v Longford 11th June 7pm; Sligo/Leitrim v Carlow 11th June 7pm.

Group 5

DDSL v WWEC 10th June 7pm; SDFL v Kildare 10th June 7pm; DDSL v Kildare 11th June 10.30am; SDFL v WWEC 11th June10.30am; DDSL v SDFL 11th June 5pm; WWEC v Kildare 11th June 5pm.

Group 6

Midlands v Limerick County 10th June 7pm; Galway v Mayo 10th June 7pm; Midlands v Mayo 11th June 12pm; Galway v Limerick County 11th June 12pm; Midlands v Galway 11th June 7pm; Limerick County v Mayo 11th June 7pm.

Group 7

Waterford v Athlone 10th June 7pm;

NEC v Inishowen 10th June 7pm; Waterford v Inishowen 11th June 10.30am; NEC v Athlone 11th June 10.30am; Waterford v NEC, 11th June, 5pm; Athlone v Inishowen 11th June 5pm.

Group 8

Kilkenny v Drogheda 10th June 7pm; Dundalk v North Tipperary 10th June 7pm; Kilkenny v North Tipperary 11th June 12pm; Dundalk v Drogheda 11th June 12pm; Kilkenny v Dundalk 11th June 7pm; Drogheda v North Tipperary 11th June 7pm.

Cup Quarter-Finals

(group winners) Penalties Game Pitch K.O.

5v6 12th June A 3.00pm

8v2 12th June B 3.00pm

7v4 12th June C 3.00pm

1v3 12th June D 3.00pm

Cup Semi-Finals

(quarter-final winners) Penalties Pitch K.O.

DvA 13th June 3.00pm

BvC 13th June 5.00pm

Cup Play-Off

(losing semi-finalists for 3rd/4th positions) Penalties Pitch K.O.

14th June 11.45am

Cup Final

(for 1st/2nd positions) Extra-Time and Penalties Pitch K.O.

14th June 2.00pm

Plate Semi-Finals

(Cup quarter-final losers) Penalties Pitch K.O.

BvD 13th June 12.00pm

CvA 13th June 12.00pm

Plate Final

(for 5th/6th positions) Extra-Time and Penalties Pitch K.O.

14th June 12.00pm

Plate Play-Off

(losing semi-finalists for 7th/8th positions) Penalties Pitch K.O.

13th June 7.00pm

Bowl Quarter-Finals

(group runners up)

4v6 12th June A 1.00pm

5v8 12th June B 1.00pm

1v2 12th June C 1.00pm

7v3 12th June D 1.00pm

Bowl Semi-Finals

(quarter-finals winners)

AvB 13th June 12.00pm

CvD 13th June 12.00pm

Bowl Play-Off

(semi-finals losers for 11th/12thpositions) Penalties Pitch K.O.

13th June 7.00pm

Bowl Play-Offs

(quarter-finals losers) Penalties

DvB 13th June 1 12.00pm

AvC 13th June 2 12.00pm

Play-Off winners

1v2 (for 13th/14th positions) Pens

13th June 7.00pm

Play-Off losers

1v2 (for 15th/16th positions) Pens 13th June 7pm

Bowl Final

(for 9th/10th positions) Extra-Time and Penalties Pitch K.O.

14th June 11.30am

Shield Quarter-Finals

(group 3rd placed teams) Penalties Game Pitch K.O.

4v6 12th June A 3.00pm

5v1 12th June B 3.00pm

3v2 12th June C 3.00pm

7v8 12th June D 3.00pm

Shield Semi-Finals

(quarter finals winners) Penalties

DvB 13th June 10.30am

AvC 13th June 10.30am

Shield Play-Off

(semi-final losers for 19th/20th positions) Penalties Pitch K.O.

13th June 5.00pm

Shield Play-Offs

(quarter-finals losers) Penalties Game Pitch K.O.

DvB 13th June 1 12.00pm

AvC 13th June 2 12.00pm

Play-Off Winners

1v2 (for 21st/22nd positions) Penalties

13th June 7.00pm

Play-Off Losers

1v2 (for 23rd/24th positions) Penalties

13th June 7.00pm

Shield Final

(for 17th/18th positions)

Extra-Time and Penalties

14th June 11.00am

Trophy Quarter-Finals

(group 4th placed teams)

4v2 12th June A 1.00pm

3v5 12th June B 1.00pm

1v6 12th June C 1.00pm

8v7 12th June D 1.00pm

Trophy Semi-Finals

(quarter-finals winners) Penalties

CvA 13th June 10.30am

BvD 13th June 10.30am

Trophy Play Off

(semi-final losers for 27th/28th positions) Penalties

13th June 5pm

Trophy Play Offs

(quarter-finals losers) Penalties Game Pitch K.O.

DvB 13th June 1 10.30am

AvC 13th June 2 10.30am

Play-Off winners

1v2 (for 29th/30th positions) Penalties

13th June 5.00pm

Play-Off losers

v2 (for 31st/32nd positions) Penalties

13th June 5.00pm

Trophy Final (for 25th/26th positions) Extra time and Penalties 14th June 10.30am.

Check locally for pitch number allocation for individual matches as well as any amendments


Privacy